Mesaj gönder
Ana sayfa

GUANGZHOU DAOYE METAL TRADE CO., LTD şirket Profili

şirket Profili

     Guangzhou DaoYe Metal Trade Co., Ltd. (DY görünmez ızgaralar) bir malzeme fabrikasıdır ve görünmez ızgara ürünlerinin üretim araştırma, geliştirme ve pazarlamasına kendini adamıştır.Son 20 yılda, Görünmez hırsızlık ağları için görünmez ızgaralar, Koruyucu ağlar, Alüminyum palet, Korunmasız çelik teller, Çapraz klips "+" ve diğer ilgili aksesuarların üretiminde uzmanlaştık.DY görünmez ızgaraların yıllarca süren gelişimi, Güney Çin'deki en büyük görünmez ızgara malzemesi üretim üssü haline geldi. DY görünmez ızgaralar Singapur, Malezya, Tayland, Kamboçya, Myanmar, Hindistan, Tayvan, Hong Kong, Endonezya, Güney Amerika ve diğer ülkelere ihraç edildi. , bir "fabrika + satış" entegre geliştirme modeli oluşturuyor.

 

DY görünmez ızgaralar sürekli olarak yüksek kaliteli ürünleri tanıtacaktır. İç çekirdek rekabet gücünü, daha güçlü ve ortaklık ittifakını sürekli güçlendiriyoruz. Daha fazla iş fırsatı yaratmak için, "samimiyet, işbirliği" şeklinde ortağımız olmak isteyenleri memnuniyetle karşılıyoruz. , kazan-kazan" güçlü birliği, mükemmel bir satış servis ağı oluşturur. Terminal müşterilerimizin yüksek kalite ve hizmeti için boyut sağlarız. Kurumsal profesyonel değerleri yansıtmalıyız.

     

Yüzlerce akıllı ev penceresi ve güvenlik birçok gayrimenkul, Ticari bina vb.Olağanüstü yenilik fikri ve tasarımıyla, ağı ve akıllı güvenlik alarm sistemini savunan akıllı görünmeze sahibiz, daha iyi seçiminiz için hem aile dekorasyonu hem de güvenlik koruma cihazı olarak ünlendik.

 

20 yıllık profesyonel üretici

 

Alüminyum Ray Tipine Göre Sınıflandırılan Ana Ürünlerin DY Görünmez Menfezleri:

Görünmez Izgaralar Alüminyum:

Prizmatik Alüminyum serisi

Kare Alüminyum serisi

Yarı dairesel Alüminyum serisi

Dikişsiz Tokalı Kapak serisi

 

DY Görünmez Izgaralar Paslanmaz Çelik Tel Türüne Göre Sınıflandırılan Ana Ürünler:

12+1Paslanmaz Çelik Tel

6X7+1Paslanmaz Çelik Tel

7X7Paslanmaz Çelik Tel

ÇıplakPaslanmaz Çelik Tel

 

DY Görünmez Izgaralar Özel Aksesuarlara Göre Sınıflandırılan Ana Ürünler:

Paslanmaz Çapraz Klips”+”

Bağlantı kesilmesi alarmı

Genişletilmiş sarma vidası

Özel perçinler

Dahili sabit makara vidası

 

Guangzhou'daki DY Invisible Grille fabrikasının güvenliğini sağlamak.

Güvenlikten ödün vermeden Goodview'e sahip olmak

Çatısız balkon?Endişelenmenize gerek yok!

Biz senin için buradayız!

 

 

 

 

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

 

2000 ila 2005 Sadece Çin'de küçük bir fabrika olarak satılmakta, 2 kişi satış görevlisi.

 

2008 Guangzhou bailing Metal Product Co., Ltd adı altında iç pazarda satış ve dünya çapında ihracat yapmaya başladı.Görünmez ızgara ürünleri için “Bailing” markasını yarattı.

 

2012 Dünya çapındaki müşterilerimizin büyük siparişlerini karşılamak için Guangzhou DaoYe Metal Trade Co., Ltd.'de satış bulundu.Fabrika işçi sayısı 10 kişiden 20 kişiye çıktı.

 

2013'ten 2015'e Fabrika işçi sayısı 20 kişiden 50 kişiye, satış elemanı sayısı 3 kişiden 6 kişiye çıktı.Yıllık ihracat miktarı 1.000.000'den 2.000.000'e yükseldi.Bu süre zarfında HONOR sertifikası aldık.

 

2016'dan 2017'ye Tüm montaj hattı son teknoloji ekipmanlarla güncellendi ve yüksek teknolojili makineler satın alındı. Kalite sistemimiz çok yüksek bir seviyeye çıkıyor ve arıza oranı %1'in altında.Bu nedenle, garanti politikamıza bir yıl daha eklendi, 1 yıldan 2 yıla tam garanti ve kalite sorunu varsa, öncelikle ücretsiz değiştirme sağlayacağımıza söz veriyoruz.

 

2018 Guangzhou, Nansha Serbest Ticaret Bölgesi'nde yeni bir satış merkezi açtı.DY görünmez ızgaraların marka tescil sorunu uğruna, yeni bir DY görünmez ızgara markası yarattık, buna DY görünmez ızgaralar diyoruz.

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : DY Görünmez Izgara

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 10000000-13000000

Yıl kurulan : 2000

İhracat p.c : 50% - 60%