Mesaj gönder
Ana sayfa

GUANGZHOU DAOYE METAL TRADE CO., LTD Kalite kontrol

Müşteri yorumları
Kesinlikle bizim için sıradan bir tedarikçiden daha fazlası oldunuz.

—— Thanh (Vietnam)

Kaliteli görünmez ızgaralarınızdan gurur duyuyoruz, uzun yıllar müşterilerimizden şikayet almadık ve hizmetiniz en hızlısıdır.Sizinle iş yapmak güzel.

—— Christer (Tayland)

İsteğimize her zaman profesyonel tavsiyelerinizle çok hızlı yanıt verirsiniz.

—— Pascal (Singapur)

Hızlı sevkiyat için çok teşekkür ederim.

—— Evgeniya (Malezya)

Hızlı cevap için çok teşekkür ederim.

—— Prakash (Hindistan)

Yüksek kaliteli görünmez ızgaralarınızdan gurur duyuyoruz, hizmetiniz en hızlısıdır.Sizinle iş yapmak güzel.

—— Tom (Kamboçya)

Güzel bir satış ve profesyonel görünmez ızgaralarsınız.

—— Jacky (Myanmar)

Ben sohbet şimdi
qc profili

QC Profili :

 

1. Görünmez Izgaralar Eviniz İçin En İyi Seçimdir

 

Pencere ızgarası seçenekleri için pazardaysanız, 'görünmez ızgaralar' terimiyle karşılaşmış olabilirsiniz.Teknik olarak, gerçekten görünmez değiller.Ama içinden geçen ince, ince telleri görmek için yakından bakmanız gerekecek.

 

GUANGZHOU DAOYE METAL TRADE CO., LTD kalite kontrol 0

 

2. Görünmez ızgaralar paslanmaz (ancak yalnızca doğru olanları alırsanız)

 

Görünmez ızgaralar aslında ekstra koruma için plastik veya kauçukla kaplı paslanmaz çelikten yapılmıştır.Ancak paslanmaz çelik, diğer metaller veya alaşımlar kadar paslanmaya karşı hassas olmasa da, hangi sınıftan yapıldığına bağlı olarak paslanır.Ne yazık ki, tüm paslanmaz çelikler eşit yapılmamıştır.Görünmez ızgaralar için yaygın paslanmaz çelik kaliteleri arasında 202, 304 ve 316 bulunur. İlk ikisi, elementlere bir süre maruz kaldıktan sonra paslanırken 316 olmaz.Bu nedenle, 316 paslanmaz çelikten yapılmış görünmez ızgaralar aldığınızdan emin olun.

GUANGZHOU DAOYE METAL TRADE CO., LTD kalite kontrol 1

 

3. Yerinde sabitlenmesini mi yoksa taşınabilir mi olmasını istediğinizi seçin

 

Sabit görünmez ızgaralar yerine sabitlenmiştir ve hareket ettirilemez.

Kablolar kullanılarak duvara monte edilen, adından da anlaşılacağı gibi sabit görünmez ızgaralar, kurulumdan sonra hareket ettirilemez.Genellikle mevcut pencere yapıları olmayan balkonlarda veya belirli apartman dairelerinde olduğu gibi ek yapıların kurulamadığı evlerde kullanılırlar.Sabit olanları takmak için sağlam bir beton duvara ihtiyacınız olacağını unutmayın.Örneğin ahşap kadar sağlam olmayan malzemelerden yapılmış sahte duvarlara veya duvarlara monte edilemezler.

 

GUANGZHOU DAOYE METAL TRADE CO., LTD kalite kontrol 2

 

4 Görünmez ızgaralar oldukça dayanıklıdır

Paslanmaz çelik gibi dayanıklı bir malzemeden yapılmasının yanı sıra, 2 mm kalınlığa sahip görünmez ızgaralar maksimum yaklaşık 180 kg ağırlığa sahip olabilir.Ancak Bailing'in görünmez ızgaraları 2,3 mm kalınlığındadır, bu da maksimum 234 kg ağırlık taşıyabilecekleri anlamına gelir.

 

Görünmez ızgaralar da sıradan makas kullanılarak kesilemez.Bu nedenle, küçük çocukları olan kişiler için, gözetimsiz bir işçiliği seansı sırasında yaramazlarınızın ızgaraları kesmesinden endişelenmenize gerek yoktur.

 

Bununla birlikte, ızgaralar bir tel kesici kullanılarak kesilebilir, bu nedenle görünmez ızgaraların dışarıdan gelenleri, örneğin hırsızlardan caydırmak için kullanılmaması gerektiğini, bunun yerine evin içindeki sakinleri güvende tutmak için kullanılması gerektiğini unutmayın.

 

GUANGZHOU DAOYE METAL TRADE CO., LTD kalite kontrol 3

 

 

 

İletişim bilgileri
GUANGZHOU DAOYE METAL TRADE CO., LTD

İlgili kişi: Ms. Alice

Tel: 8615914233525

Faks: 86-20-34902317

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)