Tel:
GUANGZHOU DAOYE METAL TRADE CO., LTD
GUANGZHOU DAOYE METAL TRADE CO., LTD

Görünmez Izgaralar Gizli ve Güzel Görünüm

Ailene iyi bak

Ana sayfa ÜrünlerGörünmez Izgara Aksesuarları

Çelik Tel Ray Tutucu Görünmez Sürgülü Güvenlik Menfezleri

Çelik Tel Ray Tutucu Görünmez Sürgülü Güvenlik Menfezleri

  • Çelik Tel Ray Tutucu Görünmez Sürgülü Güvenlik Menfezleri
  • Çelik Tel Ray Tutucu Görünmez Sürgülü Güvenlik Menfezleri
  • Çelik Tel Ray Tutucu Görünmez Sürgülü Güvenlik Menfezleri
  • Çelik Tel Ray Tutucu Görünmez Sürgülü Güvenlik Menfezleri
Çelik Tel Ray Tutucu Görünmez Sürgülü Güvenlik Menfezleri
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Guangzhou
Marka adı: DY Invisible Grille
Model numarası: DY-Ray Tutucu
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 100 takım
Fiyat: 1USD/Set
Ambalaj bilgileri: Deri çanta Ambalajı
Teslim süresi: 3-5days
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 1000000 adet/ayda
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Marka adı: DY Invisible Grille Model numarası: DY-Ray Tutucu
Menşe yeri: guangzhou ADEDI: 100 takım
Ambalaj bilgileri: plastik çanta Ağırlık: 1.95kgs/Çanta
Renk: Alüminyum Malzeme: Karbon çelik
Tip: 2.0~3.0mm İçin kullanılır: görünmez ızgara
Vurgulamak:: paslanmaz çelik tel klipsler, küçük paslanmaz çelik klipsler

Çelik Tel Ray Tutucu Görünmez Sürgülü Güvenlik Menfezleri

 

Kısa açıklama :

 

Ailenizin ve sevdiklerinizin güvenliği önceliğiniz ise ve onların her zaman zarar görmemesini sağlamak istiyorsanız;o zaman InviZip fermuarlı perdelerle tamamlanan görünmez ızgaralarla yanlış gidemeyeceğinizi söyleyebiliriz.Basitçe söylemek gerekirse, söz konusu mallar, özellikle iş ve diğer taahhütler için düzenli olarak evden çıkıyorsanız, değerli yatırımlardır.

Elbette geri döndüğünüzde hem sevdiklerinizin hem de mülkünüzün (ev aletleri, mobilya vb.) refahının hiçbir şekilde tehlikeye atılmadığını garanti etmek istersiniz.Bu, Singapur'da yaşıyorsanız ve her zaman hareket halindeyseniz doğrudur.

 

Özellik :

 

1. Çocukların tırmanmasını ve düşmesini önlemek için.
2.Balkon ve pencerelerdeki çiçekliklerin düşmesini önlemek için.
3. İnsanların irtifa rahatsızlığını psikolojik olarak hafifletir.
4. Balkon pencerelerinin sınırlı alanının tam olarak kullanılması.
5. Görsel korumaları ve kentsel peyzajı etkilemez.
6. Akıllı hırsızlık önleme sistemine bağlıdır.

7. Görsel korumaları ve kentsel peyzajı etkilemeyin.

8. Akıllı hırsızlık önleme sistemine bağlıdır.

9. Yangın sanitasyon gereksinimlerine uygundur.

 

Şartname :

 

Model türü: DY-Klip+2.0~4.0
Kalınlık: 2.0~4.0mm
Ağırlık: ~0.8kgs/takım
İçin kullanılır: Görünmez Izgara
ADEDI: 10 takım, 2 Çanta
Tip: Karbon çelik

 

Resim Gösterimi:

Çelik Tel Ray Tutucu Görünmez Sürgülü Güvenlik Menfezleri 0

 

Çelik Tel Ray Tutucu Görünmez Sürgülü Güvenlik Menfezleri 1

 

Çelik Tel Ray Tutucu Görünmez Sürgülü Güvenlik Menfezleri 2

Çelik Tel Ray Tutucu Görünmez Sürgülü Güvenlik Menfezleri 3

 

DY görünmez ızgaralargörünmez ızgara ürünlerinin geliştirilmesi ve pazarlanması konusunda uzmanlaşmıştır.On yıldan fazla sürekli gelişime dayanmaktadır.DY görünmez ızgaraların ülkenin her yerinde müşterileri var.Ürünler Doğu ve Doğu Asya ve Güney Amerika'ya ihraç edilmektedir.Yeni müşterilerin katılmaya devam etmesi önerilir.Anlayın, hala orada olan soruları ve cevapları cevaplayacağız ve size yardımcı olmayı ve birlikte geliştirmeyi umuyoruz!Bilinmeyen, lütfen bir mesaj bırakın veya sorumlu bizimle iletişime geçin.

 

1. Görünmez ızgaralar nedir?

 

Görünmez hırsızlık önleyici ağ olarak da bilinen görünmez ızgaralar, sabit alüminyum profillerden yapılmıştır ve çelik teller ağ şeklinde çekilmiştir.Çelik teller küçük olduğu için uzaktan belli olmaz, böylece görünmez etki elde edilir!Ürün esas olarak yüksek bina balkon pencerelerinin güvenlik koruması için uygundur.Görünmezliği, yangından korunma, güzelliği ve güvenliği nedeniyle, genellikle modern aileler tarafından memnuniyetle karşılanır ve geleneksel demir-alüminyum-paslanmaz çelik hırsızlık önleyici ağların en iyi alternatifidir.

 

2. Görünmez ızgaraların özellikleri nelerdir?

 

Görünmez ızgaraların dört özelliği. Görünmez, yanmaz, güzel ve güvenlidir.

Gizli——Sabit alüminyum profilin boyutu küçük ve çelik telin küçük olması nedeniyle, ürün mesafeye kurulur ve hiçbir şey takılmamış gibi görünür, bu nedenle etki görünmez.

Yangın önleme-Ürünün tasarım konsepti ilk başta bir yangından kaynaklandı, çünkü ev geliştirmenin geleneksel demir pencerelerinde yangından sonra içerideki insanlar dışarı çıkamadı ve dışarıdaki insanlar içeri giremedi ve kurtarma süresi ertelendi. , bir felaket yaratıyor!Görünmez ızgaralar, acil bir durumda birkaç saniye içinde kesilebilen, hızla kaçabilen ve kurtarma da hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilen küçük çelik tellerden oluşur!

Estetik-Ürünün güzelliği, ürünün görünmeyen etkisinden kaynaklanmaktadır.Bu ürünün kurulumu mimari peyzajı etkilemez.Odada durmak da manzarayı engellemez ve dışarıdaki güzel manzara da görülebilir.

Güvenlik-Ürün esas olarak, çocukların yüksek irtifalarda düşmesini ve düşmesini etkili bir şekilde önleyebilen, kıyafetlerin, vazoların vb. Düşmesini önleyebilen, yaşlıların yükseklik korkusunu yavaşlatan, yüksek katlı balkon ve pencere güvenlik koruması için uygundur. Aynı zamanda hırsızlığı etkili bir şekilde önlemek için bir alarm bağlayabilir.olmuş!

 

3. Görünmez ızgara seçerken nelere dikkat etmeliyim?

 

Görünmez ızgaraların montajı, tel ne kadar kalınsa o kadar güvenli olduğu düşünülerek çoğu zaman bir yanlış anlaşılmaya girer.Aslında estetik açısından tel ne kadar küçükse görünmez etki o kadar iyi ve görsel etki o kadar iyi olur.Bu nedenle görünmez bir ızgara seçerken en önemli şey ürüne dikkat etmektir.Alüminyumun kalitesi için alüminyum profili sabitlemek için daha kalın bir malzeme almanız gerekir.Mümkünse, yerleşik sabitleme parçaları ve ayrıca paslanmaz çelik makara kullanın.Tel, 304 veya üzeri bir tel kullanmak için en iyisidir.Telin çapı orta düzeydedir.Körü körüne kalın peşinde koşma, tabii ki iyi bir marka seçmek de önemli.Bailing yaklaşık 20 yıldır bu sektörde faaliyet göstermektedir.Sektörde lider olarak güvenilirdir!

 

4, görünmez ızgaraların pazar potansiyeli?

 

Görünmez ızgaraların ilk ortaya çıkışından günümüze kadar yaklaşık 15 yıllık bir geçmişi vardır.Ürünler kıyı metropollerinden illere, şehirlere ve ilçelere kadar gelişmiştir.Ürünler esas olarak yüksek balkon pencerelerinin güvenlik koruması için uygundur.İnşaat halindeki bir ev ile ürün için bir pazar var.Yüksek katlı bahçe tipi asansör odalarının sürekli yükselişi ve insanların yaşamlarının sürekli iyileştirilmesi ile geleneksel demir-alüminyum-paslanmaz çelik artık gereksinimleri karşılayamaz hale geldi ve ilgili politikalar açıklandı.Mimari peyzaj için balkon pencereleri Genel eğilim haline gelmesi için geleneksel demir-alüminyum paslanmaz çelik takmak yasaktır, ancak yüksek irtifa molozlarının düşmesi ve çocukların yüksek irtifa olayları meydana gelmeye devam ediyor.Yüksek binalardaki balkon pencerelerinin güvenlik koruması kaçınılmaz bir konudur ve görünmez ızgaralar çeşitli gereksinimleri karşılar.Balkon pencerelerinin güvenlik koruması için ilk tercih haline gelmiştir.Yüksek katlı gayrimenkul inşaat halinde olduğu sürece ürünün montajının yapılması gerektiği söylenebilir.Günümüzün sıcak gayrimenkulünde, ürünün pazar potansiyeli doğal olarak sonsuzdur.

Çelik Tel Ray Tutucu Görünmez Sürgülü Güvenlik Menfezleri 4

 

Görünmez Izgaralar Gizli ve Güzel Görünüm Ailenize iyi bakın

 

Guangzhou'daki DY Invisible Grille Fabrikasını güvence altına alıyor.

 

Güvenlikten ödün vermeden Goodview'e sahip olmak

 

Çatısız balkon mu? Endişelenmenize gerek yok!

 

Biz senin için burdayız!

 

İletişim bilgileri
GUANGZHOU DAOYE METAL TRADE CO., LTD

İlgili kişi: Alice

Tel: +8615914233525

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
GUANGZHOU DAOYE METAL TRADE CO., LTD
TAISHI KÖYÜ DONGCHONG ŞEHRİ, NANSHA BÖLGESİ, GUANGZHOU, ÇİN
Tel:86--15914233525
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite Balkon Görünmez Menfez Tedarikçi. © 2020 - 2022 invisible-grille.com. All Rights Reserved.