Tel:
GUANGZHOU DAOYE METAL TRADE CO., LTD
GUANGZHOU DAOYE METAL TRADE CO., LTD

Görünmez Izgaralar Gizli ve Güzel Görünüm

Ailene iyi bak

Ana sayfa ÜrünlerBalkon Görünmez Menfez

Yaylı Çelik Tel Görünmez Izgara Çelik Halat Paslanmaz Çelik Halat

Yaylı Çelik Tel Görünmez Izgara Çelik Halat Paslanmaz Çelik Halat

Yaylı Çelik Tel Görünmez Izgara Çelik Halat Paslanmaz Çelik Halat
Spring Steel Wire Invisible Grill Steel Rope Stainless Steel Rope
Yaylı Çelik Tel Görünmez Izgara Çelik Halat Paslanmaz Çelik Halat
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Guangzhou, Guangdong, Çin
Marka adı: DY Invisible Grille
Model numarası: DY-B-316-3.0-A10
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 60 Takım
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: Deri çanta Ambalajı
Teslim süresi: 5 gün içinde
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 100000 takım/ayda
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Marka adı :: DY Görünmez Izgara Paslanmaz Çelik Tel: #316 Sınıf 3.0-A10
Tel Çapı: 3.0mm(Balkon) Application: Curtain/Windows
Si İçeriği (%: %0,13 alaşım veya değil: Alaşım değil
İçin kullanmak: Balkon/Teras Yüzey: görünmez
Vurgulamak:

Yay Çeliği Görünmez Izgara

,

yüksek katlı balkon Görünmez ızgara

,

güvenlik çeliği 316 görünmez ızgara

Balkon görünmez ızgara ev çelik tel koruma ağı hırsızlık önleyici pencere çocuk korkuluk ağı

 

Kısa açıklama :

 

İyi bir iş yapmak isteyen bir ustanın önce aletlerini bilemesi gerekir. Güzel ve güçlü bir görünmez koruyucu ağ (görünmez koruma penceresi) takmak için aletlerimizden yeterince getirmelisiniz oh!Alüminyum alaşımlı profil, darbeli matkap, tabanca matkabı, genişletme vidası , çekiç, manşon (10mm) nano tel, tornavida, eğimli kelepçe perçin tabancası, perçin, kerpeten, kerpeten, çapraz toka, T toka, takılırsa kelime tokası güzel ve sağlam görünmez hırsızlık önleme ağı (görünmez hırsızlık penceresi), Yukarıdaki araçlara ek olarak, ayrıca test araçları (kısa devre), alarm hazırlamanız gerekir, gerekirse alarm ana bilgisayarını seçebilirsiniz.

 

Görünmez koruma ağı, görünmez hırsızlık önleme ağı olarak da bilinen görünmez koruma ağının sabit alüminyum profil, mikro ince çelik tel bir ağa çekildiği şeydir, çünkü çelik tel küçüktür, uzak görüş açık değildir, yani Görünmez etkiyi elde etmek için! Ürün esas olarak yüksek binaların balkon penceresinin güvenlik koruması için geçerlidir, çünkü görünmez, yangın önleme, güzel, güvenli, genellikle modern ailelerde popülerdir, en iyi alternatiftir. geleneksel demir ve alüminyum paslanmaz çelik hırsızlık önleme ağı.

 

Ürünler esas olarak yüksek katlı balkon penceresi güvenlik koruması için uygundur, Bu nedenle ürün hala esas olarak korumadır, Ürün alarm cihazına bağlanabildiği için alarm verebilir, Ürün, tasarım ilkesi olarak bağlantı kesme alarmını benimser, Geleneksel hırsızlık önleme Windows başarır Hırsızlığa karşı koruma etkisi, Biz buna "fiziksel" diyoruz, Görünmez koruyucu ağ bağlı bir alarmla uyarılır, Çelik tel kesilirse, Eşleşen alarm cihazı bir alarm çalar veya ayarlanmış telefona çağrı yapar, Elde etmek için uyarı ve bildirim amacı, Bilgiye "sivil hava savunması" diyoruz, Bu nedenle ürün de daha insancıl, Akıllı sözlerin etkisini elde etmek için, Ama aynı zamanda ürünler ağırlıklı olarak yüksek seviyede kuruluyor, Hırsızlar ayrıca tırmanma ile mücadele, Ve şimdi bahçe tipi topluluk mülk yönetimi de daha mükemmel, Güvenliğin kendisi de bir bariyere sahip, Bu yüzden şimdi çocukların düşmesini ve düşmesini önlemek için görünmez bir koruyucu ağ kurun,Bunun yerine birçok işletme sahibi onu yüklememeyi tercih ediyor.

 

Pas tutmaz

 

Güvenlik ızgaraları paslanmaz çelikten ve özellikle paslanmaya karşı koruma ve dayanıklılık için 316 kaliteden yapılmıştır.

 

Sürgülü pencereler de popüler bir seçimdir ancak sürgülü panellerini park edecek bir yere ihtiyaç duyduğu için büyük pencere boşlukları gerektirir.Bu nedenle, bu tasarım genellikle genellikle büyük pencere boşluklarına sahip olan oturma odaları ve mutfaklarda kullanılır.Bu tasarım ayrıca bakımı daha kolay olduğu ve ev işçilerinin panelleri temizlemek için hayatlarını riske atmasını gerektirmediği için çok rağbet görüyor.

 

Yeni bir güvenlik ızgarası şekli

 

Güvenlik ızgaraları, özel bir çerçeve yapısına monte edilmiş ince paslanmaz çelik tellerden yapılmıştır.Geleneksel menfezden farklı olarak şeffaf iyi bir görüş sağlarken yüksek binalarda çocukların güvenliğini sağlayan yeni bir güvenlik menfezi şeklidir.Her bir tel, 160-170 KG'lik kuvvete dayanabilen yüksek gerilimli kabloya sahiptir; bu, kaza önleme rollerinde alüminyum veya demir çubukların yerini alacak kadar eşit derecede güçlü olduğu anlamına gelir.

 

Saldırılara açık olan başlıca alanlar pencere ve kapılardır.Daha sonra kapıların ve ızgaraların malzemelerinin yanı sıra stillerini de seçmeniz gerekir.Buna sadece sahip olduğunuz güvenlik gerekliliklerine, bütçenize ve kişisel zevkinize göre karar verebilirsiniz.Kapılar ve ızgaralar, kullanımları amaçlanan işlevler için ana kapının hemen önüne ve ayrıca pencerenin arkasına monte edilebilen koruyucu metallerdir.Piyasada sahip olduğunuz çeşitli kapı ve menfez seçenekleriyle ilgili ihtiyacınız olan bilgileri burada bulabilirsiniz.

 

 

Kolay Yangın Merdiveni

 

Güvenlik Izgaraları çerçevesine birden fazla kablonun bağlanması yerine, yangın kaçış güvenlik önlemini iyileştirmek için kurulum yöntemimiz biraz farklıdır.Güvenlik Menfezleri, kabloları kesmek için özel bir ekipman gerektiriyordu.

 

Müşterilerimiz ve aileleri için güvenlik çözümleri sunuyoruz.

Bailing Safety Grille, Bailing olarak da bilinir ve 2000 yılının başından beri kurulmuştur. Evin her birimiz ve herkes için güvenli sığınak olduğuna inanıyoruz.Yuvanın olduğu yerde sevdiklerimiz, Ailemiz yaşar.

 

Özellik :

 

1. Pas Önleyici

2. Güvenlik ızgaraları paslanmaz çelikten ve özellikle paslanma ve dayanıklılık için 316 kaliteden yapılmıştır.

3. Güçlü ve Dayanıklı

4. 316 paslanmaz çelik, üstün mukavemeti ve yüksek basınca dayanma kabiliyeti ile bilinir.

 

Şartname :

 

Model türü: DY-AL tüm Renkler
Kalınlık: 1,5 mm
Boyut: 6m/takım
İhracat Boyutu: 2m/set veya 3m/set olarak kesin
Adedi: 50 takım
Ağırlık: 2.4KGS/takım

 

Resim Gösterimi:

 

Yaylı Çelik Tel Görünmez Izgara Çelik Halat Paslanmaz Çelik Halat 0

 

 

Neden görünmez ızgaraya ihtiyacım var?

 

Yüksek katlı bir binada kalıyorsanız ve çocuğunuz varsa, estetik görünümden ödün vermeden içinizin rahat etmesi için görünmez menfez en iyi çözümdür.Çocuklarınızı yüksek yerlerden düşmekten korurken, geleneksel metal ızgaraların aksine görüşünüzü korur.

 

Tel ince görünüyordu.Geleneksel ızgaranın yerini alabileceğinden emin misiniz?

 

Malzemeye bağlı olarak, görünmez ızgara için kullanılan yüksek gerilimli çelik tel 100-140 kg çekme kuvvetine dayanabilir, yani eşit

kaza önleme rollerinde alüminyum veya demir çubukların yerini alacak kadar güçlü.

 

O zaman hırsızlığı önlemek uygun değil mi?

 

Görünmez ızgara, çocukların güvenliği için daha uygundur ve kesilerek açılabileceği için hırsızlık ve hırsızlık önleme için uygun değildir.

 

Tel sonunda gevşeyecek mi?

 

Hayır, şirketimiz telin yıllarca sıkı kalmasını sağlamak için önceden kurulum yöntemi kullanıyor

Hmm siz nereyi koruyorsunuz?

Şu anda KL ve JB pazarlarına hizmet vermekteyiz.Bölgenizin kapsanıp kapsanmadığını öğrenmek için aşağıdan bizimle iletişime geçin.

 

ilgileniyorum!Nasıl başlayabilirim?

 

Modern görünmez ızgara da ek rollerle gelebilir.Güvenlikten sonraki endişeniz güvenlik ise, günümüzde hırsızlığa karşı koruma sağlamak için ızgaranıza bir hırsızlık önleme sistemi dahil etmek yaygındır.

 

Mevcut ızgaranızı değiştirmeyi düşünüyorsanız, seçenek olarak görünmez ızgaraya sahip olmak kötü bir fikir değildir.Bu kadar uygun fiyatlara bu kadar çok avantajla yanlış gidemezsiniz;risk çok küçük.Artan talebin ve kabulünün kanıtları kendi adına açıkça konuşuyor.Şimdi bazı çalışmalar yapmaya başlayın, katalogları dikkatlice inceleyin ve her birinin açıklamasını okuyun.İyi pencere ızgarası şirketleri ücretsiz danışmanlık hizmeti vermekten memnuniyet duyacaktır, hatta bazıları ücretsiz kurulum yapmayı bile teklif edecektir.Bu avantajlardan yararlanın, onlar sizindir.Ev için görünmez ızgaralar için yerinde ücretsiz bir fiyat teklifine ihtiyacınız varsa.

 

 

Sürgülü pencereler de popüler bir seçimdir ancak sürgülü panellerini park edecek bir yere ihtiyaç duyduğu için büyük pencere boşlukları gerektirir.Bu nedenle, bu tasarım genellikle genellikle büyük pencere boşluklarına sahip olan oturma odaları ve mutfaklarda kullanılır.Bu tasarım ayrıca bakımı daha kolay olduğu ve ev işçilerinin panelleri temizlemek için hayatlarını riske atmasını gerektirmediği için çok rağbet görüyor.

 

Mekanınıza uygun pencere tipini seçtikten sonra kullanılan malzemelere de dikkat etmeniz önemlidir.Pencereler için kullanılan olağan malzemeler öncelikle ahşap, çelik ve alüminyumdur.

 

Büyük bir güvenlik kaygısı ile, Alüminyum pencere, ahşap ve çelik problemini çözme kabiliyeti nedeniyle geleceğin bir parçası haline geldi.Hafif olması ev hizmetlilerinin, kadınların ve yaşlıların çalışmasını kolaylaştırıyordu.Ayrıca hava koşullarına dayanıklıydı ve paslanmazdı, bu da onu HDB şapkalar için birincil tercih haline getiriyordu.Alüminyum, yüksek mukavemet/ağırlık oranının yanı sıra, şekillendirilmesi ve kalıplanması da kolaydır ve bu da pencereler için daha uygun maliyetli bir malzeme olmasını sağlamıştır.

 

Güvenlik ağı teli 5 cm standart aralık içindir.Her bir tel 120 kg çekme mukavemetine sahiptir. Telin standardı aşağıdaki gibidir:

 

1. Tel, GB 304# ve 316# iki malzemeye uygundur.

2. Yalıtkan çekirdek bağlantı alarmı ile telin ortasında.

3. Emici olmayan, güçlü anti-soğuk, anti-korozyon, anti-ultraviyole.asla paslanmahalat içi izoleli tel ile, dış kaynak 12 adet tel, toplam 13 adet naylon koruyucu film tabakası ile kaplanmış olup, kısa adı 12+1'dir.

 

 

Guangzhou'daki DY Invisible Grille Fabrikasının güvenliğini sağlamak.

 

Güvenlikten ödün vermeden Goodview'e sahip olmak

 

Çatısız balkon? Endişelenmenize gerek yok!

 

Biz senin için buradayız!

 

İletişim bilgileri
GUANGZHOU DAOYE METAL TRADE CO., LTD

İlgili kişi: Bella

Tel: +8613430333746

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
GUANGZHOU DAOYE METAL TRADE CO., LTD
TAISHI KÖYÜ DONGCHONG ŞEHRİ, NANSHA BÖLGESİ, GUANGZHOU, ÇİN
Tel:86--15914233525
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite Balkon Görünmez Menfez Tedarikçi. © 2020 - 2023 invisible-grille.com. All Rights Reserved.