Tel:
GUANGZHOU DAOYE METAL TRADE CO., LTD
GUANGZHOU DAOYE METAL TRADE CO., LTD

Görünmez Izgaralar Gizli ve Güzel Görünüm

Ailene iyi bak

Ana sayfa ÜrünlerBalkon Görünmez Menfez

Hırsızlığa karşı sistem balkon ızgara tasarımı binalar

Hırsızlığa karşı sistem balkon ızgara tasarımı binalar

  • Hırsızlığa karşı sistem balkon ızgara tasarımı binalar
  • Hırsızlığa karşı sistem balkon ızgara tasarımı binalar
Hırsızlığa karşı sistem balkon ızgara tasarımı binalar
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Guangzhou, Guangdong
Marka adı: DY Invisible Grille window-A5
Model numarası: DY-B-316-3.0-A5
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 50 Takım
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: Deri çanta Ambalajı
Teslim süresi: 5 gün içinde
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 100000 takım/ayda
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Marka adı :: DY Görünmez Izgara penceresi-A5 ADEDI: 50 Takım (firma standartımız)-A5
tel rengi: Beyaz & Gri (2 RENK)-A5 Malzeme: Paslanmaz Çelik Tel--A5
Başvuru: Otel / Villa / Ev, Otel / Villa / ev / apartman Paslanmaz çelik tel: #316 Derece 3.0-A5
Satış Sonrası Hizmet: Çevrimiçi Teknik Destek Tip: Paslanmaz Çelik Korkuluklar-A5

Hırsızlık önleme sistemi balkon ızgara tasarımı yüksek binalar paslanmaz çelik teller

 

Kısa açıklama :

 

5 cm koruyucu ağ telinin standart aralığı ve 100 kg'dan fazla çekme kapasitesi, korumayı ve düşen nesneleri en temel işlev olarak belirler.

 

Malzeme 201,202,304,316 ve diğer ürün özelliklerine sahiptir: Firmamızın görünmez koruma ağı, korozyon önleme, asit yağmuru direnci, yüksek sıcaklık direnci, ultraviyole direnci, hava koşullarına karşı kolay değil, paslanma ve diğer özelliklere sahiptir. Firmamız güvenilirdir.

 

Görünmez koruyucu ağ dört özellik, görünmez, yangın önleme, güzel, güvenlik. Görünmez —— -sabit alüminyum profil küçük, küçük tel olduğundan, ürün kurulur, hiçbir şey kurulmamış gibi uzak görüş, böylece görünmez etki. Tasarım konsepti yangın önleme —— ürünler bir yangın nedeniyle ilk oldu, çünkü içerideki yangın çıkamıyor, dışarıdaki insanlar içeri giremiyor ve kurtarma zamanını koyuyor, felaketle sonuçlanıyor! Görünmez koruyucu ağ Acil durumlarda birkaç saniye içinde kesilebilen küçük çelik telden oluşur, hızlı kaçış ve kurtarma da hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir! Güzel —— Ürünler, bu ürünün üzerine monte edilen ürünün görünmez etkisi nedeniyle güzeldir. mimari peyzajı etkilemez, odanın içinde durmak görüşü engellemez, dışarısı da panoramik bir manzaraya sahip olabilir.Güvenlik —— Ürünler esas olarak yüksek balkon, pencere güvenlik koruması için uygundur., çocukların yüksek irtifadan oynamasını ve düşmesini etkili bir şekilde önleyebilir, kıyafetleri önleyebilir, vazoların düşmesini önleyebilir, yaşlıların yüksek ruh hali korkusunu yavaşlatabilir, aynı zamanda alarmı bağlayabilir, hırsızlık oluşumunu etkili bir şekilde önleyebilir!

 

On yıldan fazla süren geliştirmeden sonra ürün, kıyı kentinden eyalet başkentine, ilçe sürecine, Çin'in gayrimenkul geliştirme, yüksek binalar, bahçe topluluğu, kentleşme, büyük talep ve birçok hastane, anaokulu, okul güvenliği koruma mühendisliği kullanımda görünmez koruyucu ağ kurmak, görünmez koruyucu ağ kurulumu yapmak girişimci ekip giderek daha fazladır, bu bir mucize dönemidir, elinizdeki fırsat, lark gizli koruyucu ağ kariyerine inanın, daha fazlası size bir sonraki seviyeye yardımcı olabilir, daha iyi bir yarın yaratın!

 

Pas tutmaz

 

Güvenlik ızgaraları paslanmaz çelikten yapılmıştır ve paslanmaya karşı dayanıklılık ve dayanıklılık için özel olarak 316 kalitedir.

 

Sürgülü pencereler de popüler bir seçimdir ancak sürgülü panellerini park etmek için bir yere sahip olması gerektiğinden büyük pencere boşlukları gerektirir.Bu nedenle, bu tasarım genellikle büyük pencere boşluklarına sahip oturma odaları ve mutfaklarda kullanılır.Bu tasarım, bakımı daha kolay olduğu ve ev işçilerinin panelleri temizlemek için hayatlarını riske atmasını gerektirmediği için de oldukça rağbet görmektedir.

 

Yeni bir güvenlik ızgarası şekli

 

Güvenlik ızgaraları, özel bir çerçeve yapısına monte edilmiş ince paslanmaz çelik tellerden yapılmıştır.Geleneksel ızgaralardan farklı olarak şeffaf iyi bir görüş sağlarken yüksek binalarda çocukların güvenliğini sağlayan yeni bir güvenlik ızgarası şeklidir.Her tel, 160-170 KG'lık kuvvete dayanabilen yüksek gerilimli kablo ile yerleşiktir, yani kaza önleme rollerinde alüminyum veya demir çubukların yerini alacak kadar eşit derecede güçlüdür.

 

Saldırıya açık olan başlıca alanlar pencereler ve kapılardır.Ardından, kapıların ve ızgaraların stillerinin yanı sıra malzemeleri de seçmeniz gerekir.Buna yalnızca bütçeniz ve kişisel zevkinizle birlikte sahip olduğunuz güvenlik gereksinimlerine göre karar verebilirsiniz.Kapılar ve parmaklıklar sadece ana kapının hemen önüne ve ayrıca kullanılması amaçlanan işlevler için pencerenin arkasına monte edilebilen koruyucu metallerdir.Piyasada bulunan çeşitli kapı ve ızgara seçenekleriyle ilgili ihtiyacınız olan bilgileri burada bulabilirsiniz.

 

 

Kolay Yangın Merdiveni

 

Güvenlik Izgaraları çerçevesine birden fazla kablo bağlamak yerine, yangın merdiveni güvenlik önlemini iyileştirmek için kurulum yöntemimiz biraz farklıdır.Güvenlik Izgaraları, kabloları kesmek için özel bir ekipman gerektiriyordu.

 

Müşterilerimiz ve aileleri için güvenlik çözümleri sunuyoruz.

Bailing Güvenlik Izgarası, 2000 yılının başlarından beri kurulmuş olan Bailing olarak da bilinir. Evin her birimiz ve herkes için güvenli bir sığınak olduğuna inanıyoruz.Yuvanın olduğu yerde, sevdiklerimiz, Aile yaşamlarımız olacaktır.

 

Özellik :

 

1.Anti Pas

2.Güvenlik ızgaraları paslanmaz çelikten ve özellikle paslanma ve dayanıklılık için 316 kaliteden yapılmıştır.

3. Güçlü ve Dayanıklı

4.316 paslanmaz çelik, üstün mukavemeti ve yüksek basınca dayanma kabiliyeti ile bilinir.

 

Şartname :

 

Model türü: DY-AL tüm Renkler
Kalınlık: 1.5mm
Boyut: 6m/takım
İhracat Boyutu: 2m/set veya 3m/set olarak kesin
ADEDI: 50 takım
Ağırlık: 2.4KGS/takım

 

Resim Gösterimi:

 

Hırsızlığa karşı sistem balkon ızgara tasarımı binalar 0

 

 

Neden görünmez ızgaraya ihtiyacım var?

 

Yüksek bir binada oturuyorsanız ve çocuk sahibiyseniz, estetik görünümden ödün vermeden içinizin rahat etmesi için görünmez ızgara en iyi çözümdür.Çocuklarınızı yüksek yerlerden düşmekten korurken, geleneksel metal ızgaralardan farklı olarak görüşünüzü de korur.

 

Tel ince görünüyordu.Geleneksel ızgaranın yerini alabileceğinden emin misin?

 

Malzemeye bağlı olarak, görünmez ızgara için kullanılan yüksek gerilimli çelik tel 100-140 kg çekme kuvvetine dayanabilir, yani eşit

kaza önleme rollerinde alüminyum veya demir çubukların yerini alacak kadar güçlü.

 

O zaman hırsızlığı önlemek uygun değil mi?

 

Görünmez ızgara çocukların güvenliği için daha uygundur ve kesilerek açılabildiğinden hırsızlık ve hırsızlığı önlemeye uygun değildir.

 

Tel sonunda gevşeyecek mi?

 

Hayır, firmamız telin yıllarca sıkı kalmasını sağlamak için önceden kurulum yöntemini kullanır.

Hmm siz nereyi koruyorsunuz?

Şu anda KL ve JB pazarlarına hizmet veriyoruz.Bölgenizin kapsanıp kapsanmadığını öğrenmek için aşağıdan bizimle iletişime geçin.

 

ilgileniyorum!Nasıl başlayabilirim?

 

Modern görünmez ızgara da ek rollerle gelebilir.Güvenlikten sonra bir sonraki endişeniz güvenlikse, hırsızlığa karşı koruma sağlamak için günümüzde bir hırsızlık önleme sistemini ızgaranıza dahil etmek yaygındır.

 

Mevcut ızgaranızı değiştirmeyi düşünüyorsanız, seçeneğiniz olarak görünmez ızgaraya sahip olmak kötü bir fikir değildir.Bu kadar uygun fiyata bu kadar çok avantajla çok yanlış gidemezsiniz;risk çok küçük.Artan talebinin ve kabulünün kanıtları kendisi için açıkça konuşuyor.Şimdi bazı çalışmalar yapmaya başlayın, katalogları dikkatlice inceleyin ve her birinin açıklamasını okuyun.İyi pencere ızgarası şirketleri ücretsiz danışmanlık sağlamaktan memnuniyet duyacaktır, bazıları ücretsiz olarak kurmayı bile teklif edecektir.Bu avantajları yakalayın, sahip olmak sizindir.Ev için görünmez ızgaralar için ücretsiz yerinde fiyat teklifine ihtiyacınız varsa.

 

 

Sürgülü pencereler de popüler bir seçimdir ancak sürgülü panellerini park etmek için bir yere sahip olması gerektiğinden büyük pencere boşlukları gerektirir.Bu nedenle, bu tasarım genellikle büyük pencere boşluklarına sahip oturma odaları ve mutfaklarda kullanılır.Bu tasarım, bakımı daha kolay olduğu ve ev işçilerinin panelleri temizlemek için hayatlarını riske atmasını gerektirmediği için de oldukça rağbet görmektedir.

 

Mekanınız için pencere tipini seçtikten sonra kullanılan malzemelere de dikkat etmeniz önemlidir.Pencereler için kullanılan genel malzemeler öncelikle ahşap, çelik ve alüminyumdur.

 

Büyük bir güvenlik endişesi ile Alüminyum pencere, ahşap ve çelik sorununu çözme kabiliyeti nedeniyle geleceğin bir parçası haline geldi.Ev hizmetçilerinin, kadınların ve yaşlıların çalışmasını kolaylaştıran hafifti.Ayrıca hava koşullarına dayanıklı ve paslanmaması, HDB daireler için birinci tercih olmasını sağlıyor.Yüksek mukavemet/ağırlık oranının yanı sıra alüminyumun şekillendirilmesi ve kalıplanması da kolaydır ve bunun sonucunda pencereler için daha uygun maliyetli bir malzeme olmuştur.

 

Güvenlik ağı teli 5 cm standart aralık içindir.Her tel 120 kg çekme mukavemetine ulaşır. Telin standardı aşağıdaki gibidir:

 

1. Tel, GB 304 # ve 316 # iki malzemeye göredir.

2. Yalıtkan bir çekirdek bağlantı alarmı ile telin ortası.

3. Emici olmayan, güçlü anti-soğuk, korozyon önleyici, ultraviyole önleyici.asla paslanma.İçeride yalıtımlı bir tel ile ip, 12 adet tel dış kaynak kullanımı, toplam 13 adet naylon koruyucu film tabakası ile kaplanmıştır, kısa adı 12 + 1'dir.

 

 

Guangzhou'da DY Invisible Grille Fabrikasını güvence altına alıyor.

 

Güvenlikten ödün vermeden Goodview'e sahip olmak

 

Çatısız balkon mu? Endişelenmenize gerek yok!

 

Biz senin için burdayız!

 

İletişim bilgileri
GUANGZHOU DAOYE METAL TRADE CO., LTD

İlgili kişi: Bella

Tel: +8613430333746

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
GUANGZHOU DAOYE METAL TRADE CO., LTD
TAISHI KÖYÜ DONGCHONG ŞEHRİ, NANSHA BÖLGESİ, GUANGZHOU, ÇİN
Tel:86--15914233525
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite Balkon Görünmez Menfez Tedarikçi. © 2020 - 2022 invisible-grille.com. All Rights Reserved.