Tel:
GUANGZHOU DAOYE METAL TRADE CO., LTD
GUANGZHOU DAOYE METAL TRADE CO., LTD

Görünmez Izgaralar Gizli ve Güzel Görünüm

Ailene iyi bak

Ana sayfa ÜrünlerBalkon Görünmez Menfez

Stainless Steel Wire Of Steel Wire Rope Sling Manufacturer

Stainless Steel Wire Of Steel Wire Rope Sling Manufacturer

  • Stainless Steel Wire Of Steel Wire Rope Sling Manufacturer
Stainless Steel Wire Of Steel Wire Rope Sling Manufacturer
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Guangzhou, Guangdong, Çin
Marka adı: DY Invisible Grille (home)
Model numarası: DY-B-316-3.0 Izgara-A30
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 50 Takım
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: Deri çanta Ambalajı
Teslim süresi: 5 gün içinde
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 100000 takım/ayda
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Marka adı :: DY Görünmez Izgara(316) Yüzey: Parlak ve Pürüzsüz
Boyut: 6m Uzun (firma standartımız)-A30 GTİP Kodu: 7312100000
Ödeme koşulları: T/T Seviye: 304/316(firma standartımız)-A30
Başvuru: Pencere&Balkon Ayarlamak: Dahil Et (Alüminyum Profil Aksesuarları, Demir Vida)
ticaret şartları: EXW gönderi: Deniz ve DHL ve Hava Yoluyla

Görünmez Izgara Paslanmaz Çelik Tel halat Balkon Naylon Halat Çin Fabrikası

 

Kısa açıklama :

 

Firmamız ürün araştırma ve geliştirme, üretim, doğrudan satış belirler: görünmez hırsızlık önleyici ağ, görünmez koruma ağı alüminyum malzeme, görünmez hırsızlık önleyici ağ tel halat, görünmez koruma ağı çapraz toka, vidalar ve diğer görünmez koruyucu ağ aksesuarları. Üretici üretir ve tüm görünmez koruyucu ağ, malzeme, bitmiş ürün, aksesuar serisini satıyor!

 

Malzeme 304/316
Kurşun zamanı 20 'konteyner siparişi için genellikle 20 gün
döşeme yönü sağdan sola

 

Görünmez koruyucu ağlar, en erken görünümlerinden bu yana yaklaşık on yıl olmuştur, Kıyı metropolünden illere ve illerin gelişimine kadar olan ürünler ve kapsamlı çekimin tüm şehir ve ilçelerine, Ürünler esas olarak yüksek katlı güvenlik koruması için uygundur. balkon pencereleri, Bir ev yapım aşamasında olduğu sürece, Ürünün bir pazarı olduğu, Mevcut yüksek katlı bahçe tarzı asansör odaları ile ayakta kalmaya devam ettiği, İnsanların yaşamlarının sürekli iyileştirilmesi, Geleneksel demir ve alüminyum paslanmaz olduğu söylenebilir. çelik artık gereksinimleri karşılayamıyor, İlgili politikaların duyurusu, Mimari peyzaj için, Balkon pencerelerinin The Times'ın trendi olması için geleneksel demir ve alüminyum paslanmaz çelik kurmasına izin verilmiyor, Ancak yüksek irtifa enkazının düşmesi , Ve yüksek irtifadan düşen çocukların sürekli olayları, Yüksek katlı balkon pencerelerinin güvenlik koruması kaçınılmaz bir konudur,Görünmez koruma filesi, tüm yönleriyle gereksinimleri karşılar, Balkon pencere güvenlik korumasında ilk tercih edilen ürün olur, Yüksek yapılar yapım aşamasında olduğu sürece, Ürün kurulmalıdır, Gayrimenkulde sıcaktır denilebilir. bugün, ürünlerin pazar potansiyeli doğal olarak sonsuzdur.

 

Çelik tel hırsızlık önleme etkisine sahip olacak kadar ince olacak mı? Ürünler esas olarak yüksek balkon pencerelerinin güvenlik koruması için uygundur, Bu nedenle ürün hala korumaya dayanmaktadır, Ürün alarm cihazına bağlanabildiği için alarm verebilir , Ürün, tasarım ilkesi olarak bağlantı kesme alarmını benimser, Hırsızlığa karşı koruma etkisi elde etmek için geleneksel hırsızlık önleme penceresi, Biz buna "fiziksel savunma" diyoruz, Görünmez koruyucu ağ bağlı bir alarmla uyarılır, Çelik tel kesilirse , Eşleşen alarm cihazı çalacak veya ayarlanan telefonu arayacak, Uyarı ve bildirim amacına ulaşmak için, Bilgiye "sivil hava savunması" diyoruz, Bu nedenle ürün de daha insan, Akıllı etkiyi elde etmek için kelimeler, Ama aynı zamanda, ürünler ağırlıklı olarak yüksek seviyede kurulu, Hırsızlar da tırmanmaya çalışıyor, Ve şimdi bahçe tipi topluluk mülk yönetimi de daha mükemmel, Güvenliğin kendisinin de bir engeli var, Bu yüzden şimdi bir görünmez kurunÇocukların kıyafetlerinin düşmesini ve düşmesini önlemek için koruyucu ağ, Birçok işletme sahibi bunun yerine takmamayı tercih ediyor.

 

Pas tutmaz

 

Güvenlik ızgaraları paslanmaz çelikten yapılmıştır ve paslanmaya karşı dayanıklılık ve dayanıklılık için özel olarak 316 kalitedir.

 

Sürgülü pencereler de popüler bir seçimdir ancak sürgülü panellerini park etmek için bir yere sahip olması gerektiğinden büyük pencere boşlukları gerektirir.Bu nedenle, bu tasarım genellikle büyük pencere boşluklarına sahip oturma odaları ve mutfaklarda kullanılır.Bu tasarım, bakımı daha kolay olduğu ve ev işçilerinin panelleri temizlemek için hayatlarını riske atmasını gerektirmediği için de oldukça rağbet görmektedir.

 

Yeni bir güvenlik ızgarası şekli

 

Güvenlik ızgaraları, özel bir çerçeve yapısına monte edilmiş ince paslanmaz çelik tellerden yapılmıştır.Geleneksel ızgaralardan farklı olarak şeffaf iyi bir görüş sağlarken yüksek binalarda çocukların güvenliğini sağlayan yeni bir güvenlik ızgarası şeklidir.Her bir tel, 160-170 KG'lık kuvvete dayanabilen yüksek gerilimli kablo ile yerleşiktir; bu, kaza önleme rollerinde alüminyum veya demir çubukların yerini alacak kadar eşit derecede güçlü olduğu anlamına gelir.

 

Saldırıya açık olan başlıca alanlar pencereler ve kapılardır.Ardından, kapıların ve ızgaraların stillerinin yanı sıra malzemeleri de seçmeniz gerekir.Buna yalnızca bütçeniz ve kişisel zevkinizle birlikte sahip olduğunuz güvenlik gereksinimlerine göre karar verebilirsiniz.Kapılar ve parmaklıklar, ana kapının hemen önüne ve ayrıca kullanılması amaçlanan işlevler için pencerenin arkasına monte edilebilen koruyucu metallerdir.Piyasada bulunan çeşitli kapı ve ızgara seçenekleriyle ilgili ihtiyacınız olan bilgileri burada bulabilirsiniz.

 

 

Kolay Yangın Merdiveni

 

Güvenlik Izgaraları çerçevesine birden fazla kablo bağlamak yerine, yangın kaçış güvenlik önlemini iyileştirmek için kurulum yöntemimiz biraz farklıdır.Güvenlik Izgaraları, kabloları kesmek için özel bir ekipman gerektiriyordu.

 

Müşterilerimiz ve aileleri için güvenlik çözümleri sunuyoruz.

Bailing Safety Grille, 2000 yılının başlarından beri Bailing olarak da bilinir. Evin her birimiz ve herkes için güvenli bir sığınak olduğuna inanıyoruz.Yuvanın olduğu yerde, sevdiklerimiz, Aile yaşamlarımız olacaktır.

 

Özellik :

 

 

1.Güçlü ve Dayanıklı

2.316 paslanmaz çelik, üstün mukavemeti ve yüksek basınca dayanma kabiliyeti ile bilinir.

 

Şartname :

 

Model türü: DY-AL tüm Renkler
Kalınlık: 1.5mm
Boyut: 6m/takım
İhracat Boyutu: 2m/set veya 3m/set olarak kesin
ADEDI: 50 takım
Ağırlık: 2.4KGS/takım

 

Resim Gösterimi:

 

Stainless Steel Wire Of Steel Wire Rope Sling Manufacturer 0

 

 

Neden görünmez ızgaraya ihtiyacım var?

 

Yüksek katlı bir binada oturuyorsanız ve çocuk sahibiyseniz, estetik görünümden ödün vermeden içinizin rahat etmesi için görünmez ızgara en iyi çözümdür.Çocuklarınızı yüksek yerlerden düşmekten korurken, geleneksel metal ızgaralardan farklı olarak görüşünüzü de korur.

 

Tel ince görünüyordu.Geleneksel ızgaranın yerini alabileceğinden emin misin?

 

Malzemeye bağlı olarak, görünmez ızgara için kullanılan yüksek gerilimli çelik tel, 100-140 kg çekme kuvvetine dayanabilir, yani eşit

kaza önleme rollerinde alüminyum veya demir çubukların yerini alacak kadar güçlü.

 

O zaman hırsızlığı önlemek uygun değil mi?

 

Görünmez ızgara çocukların güvenliği için daha uygundur ve kesilerek açılabildiğinden hırsızlık ve hırsızlığı önlemeye uygun değildir.

 

Tel sonunda gevşeyecek mi?

 

Hayır, firmamız telin yıllarca sıkı kalmasını sağlamak için önceden kurulum yöntemini kullanır.

Hmm siz nereyi koruyorsunuz?

Şu anda KL ve JB pazarlarına hizmet veriyoruz.Bölgenizin kapsanıp kapsanmadığını öğrenmek için aşağıdan bizimle iletişime geçin.

 

ilgileniyorum!Nasıl başlayabilirim?

 

Modern görünmez ızgara da ek rollerle gelebilir.Güvenlikten sonra bir sonraki endişeniz güvenlik ise, hırsızlığa karşı koruma sağlamak için bugünlerde ızgaranıza bir hırsızlık önleme sistemi eklemek yaygındır.

 

Mevcut ızgaranızı değiştirmeyi düşünüyorsanız, seçeneğiniz olarak görünmez ızgaraya sahip olmak kötü bir fikir değildir.Bu kadar uygun fiyata bu kadar çok avantajla çok yanlış gidemezsiniz;risk çok küçük.Artan talebinin ve kabulünün kanıtları kendisi için açıkça konuşuyor.Şimdi bazı çalışmalar yapmaya başlayın, katalogları dikkatlice inceleyin ve her birinin açıklamasını okuyun.İyi pencere ızgarası şirketleri ücretsiz danışmanlık sağlamaktan memnuniyet duyacaktır, bazıları ücretsiz olarak kurmayı bile teklif edecektir.Bu avantajlardan yararlanın, sahip olmak sizindir.Ev için görünmez ızgaralar için ücretsiz yerinde fiyat teklifine ihtiyacınız varsa.

 

 

Sürgülü pencereler de popüler bir seçimdir ancak sürgülü panellerini park etmek için bir yere sahip olması gerektiğinden büyük pencere boşlukları gerektirir.Bu nedenle, bu tasarım genellikle büyük pencere boşluklarına sahip oturma odaları ve mutfaklarda kullanılır.Bu tasarım, bakımı daha kolay olduğu ve ev işçilerinin panelleri temizlemek için hayatlarını riske atmasını gerektirmediği için de oldukça rağbet görmektedir.

 

Mekanınız için pencere tipini seçtikten sonra kullanılan malzemelere de dikkat etmeniz önemlidir.Pencereler için kullanılan genel malzemeler öncelikle ahşap, çelik ve alüminyumdur.

 

Büyük bir güvenlik endişesi ile Alüminyum pencere, ahşap ve çelik sorununu çözme kabiliyeti nedeniyle geleceğin bir parçası haline geldi.Ev hizmetçilerinin, kadınların ve yaşlıların çalışmasını kolaylaştıran hafifti.Ayrıca hava koşullarına dayanıklı ve paslanmaması, HDB daireler için birinci tercih olmasını sağlıyor.Yüksek mukavemet/ağırlık oranının yanı sıra, alüminyumun şekillendirilmesi ve kalıplanması da kolaydır ve pencereler için daha uygun maliyetli bir malzeme olmasını sağlamıştır.

 

Güvenlik ağı teli 5 cm standart aralık içindir.Her tel 120 kg çekme mukavemetine ulaşır. Telin standardı aşağıdaki gibidir:

 

1. Tel, GB 304 # ve 316 # iki malzemeye göredir.

2. Yalıtkan bir çekirdek bağlantı alarmı ile telin ortası.

3. Emici olmayan, güçlü anti-soğuk, korozyon önleyici, ultraviyole önleyici.asla paslanma.İçeride yalıtımlı tel ile ip, 12 adet tel dış kaynak kullanımı, toplam 13 adet kısa naylon koruyucu film tabakası ile kaplanmıştır, kısaca 12 + 1'dir.

 

 

Guangzhou'da DY Invisible Grille Fabrikasını güvence altına alıyor.

 

Güvenlikten ödün vermeden Goodview'e sahip olmak

 

Çatısız balkon mu? Endişelenmenize gerek yok!

 

Biz senin için burdayız!

 

İletişim bilgileri
GUANGZHOU DAOYE METAL TRADE CO., LTD

İlgili kişi: Bella

Tel: +8613430333746

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
GUANGZHOU DAOYE METAL TRADE CO., LTD
TAISHI KÖYÜ DONGCHONG ŞEHRİ, NANSHA BÖLGESİ, GUANGZHOU, ÇİN
Tel:86--15914233525
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite Balkon Görünmez Menfez Tedarikçi. © 2020 - 2022 invisible-grille.com. All Rights Reserved.