Tel:
GUANGZHOU DAOYE METAL TRADE CO., LTD
GUANGZHOU DAOYE METAL TRADE CO., LTD

Görünmez Izgaralar Gizli ve Güzel Görünüm

Ailene iyi bak

Ana sayfa ÜrünlerBalkon Görünmez Menfez

Invisible Grille Aluminum alloy profile window of cabinet for sale

Invisible Grille Aluminum alloy profile window of cabinet for sale

  • Invisible Grille Aluminum alloy profile window of cabinet for sale
  • Invisible Grille Aluminum alloy profile window of cabinet for sale
Invisible Grille Aluminum alloy profile window of cabinet for sale
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Guangzhou, Guangdong
Marka adı: DY Invisible Grille window
Model numarası: DY-B-316-3.0-A18
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 60 Takım
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: Deri çanta Ambalajı
Teslim süresi: 5 gün içinde
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 100000 takım/ayda
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Marka adı :: DY Görünmez Izgara balkon(ev) Model numarası :: DY-B-316-3.0-A18
ADEDI:: 60 Takım (şirket standardı)-A18 Paketleme Detayları :: Deri çanta Ambalajı (şirketimizin standardı)-A18
Malzeme:: Paslanmaz çelik görünmez ızgara-A18 Kullanılan Yer: Görünmez Mangal Balkon(pencere/bina)-A18
Paslanmaz çelik tel: #316 Derece 3.0-A18 Çelik Sınıfı: 304.316( şirket standardı)-A18

Görünmez hırsızlık önleyici ağ, koruyucu ağ, alüminyum profil, çelik tel, çapraz toka ve diğer görünmez koruyucu ağ ile ilgili aksesuarlar

 

Kısa açıklama :

 

Geleneksel hırsızlık önleme ağlarının bir dizi kazasının meydana gelmesiyle, insanlar hırsızlık önleme ağlarının kusurlarıyla yüzleşmeye başladılar. Geleneksel hırsızlık önleme ağı güçlü ve sağlam olmasına rağmen, belirli bir hırsızlık önleme etkisine sahiptir, ancak mesafe çelik çubuk arasında çok büyük, çocukların tırmanması ve sıkışması kolay;yangında, geleneksel hırsızlık önleme ağı insanların kaçmasını engelledi, çirkin görünüm ve diğer kusurlar göz ardı edilemez. Bu nedenle, çeşitli yeni hırsızlık önleme ağları, aralarında, görünmez hırsızlık önleme ağları derinden karşılandı. insanlar tarafından. Öyleyse, görünmez hırsızlık önleme ağı iyi mi? Görünmez hırsızlık önleme ağının faydaları ve dezavantajları nelerdir? Şimdi gizli hırsızlık önleme ağının yararlarına ve dezavantajlarına bir göz atalım!

 

Görünmez hırsızlık önleme ağının avantajları:

1, geleneksel hırsızlık önleyici ağ çelik ızgarasının görünümü ile karşılaştırıldığında güzel ve cömert bir görünüm, görünmez hırsızlık önleyici ağ daha güzel ve modaya uygun, ancak aynı zamanda gençler arasında daha popüler. Görünmez hırsızlık önleyici ağ esas olarak 5 cm standart boşluk kullanır , 110 gram çelik telin üzerinde tek bir çelik tel, pencerenin alt ve üst uçlarında sabitlenmiş ve yapılmıştır. Montajı binanın dekoratif tarzını etkilemez, 15 metrede kaza görülmez, bu yüzden daha güzel.

 

2. Topluluk mülkünün yeni inşa edilen topluluğu kurmasına izin verilir.Yeni topluluğun mülkünün geleneksel hırsızlık önleme ağını kurmasına izin verilmez, ancak görünmez hırsızlık önleme ağının kurulmasına izin verir.

 

3, Birçok haber rapor edilmeden önce kaçması kolay, yangında, geleneksel hırsızlık önleme ağı insanların kaçmasını önler, kayıplara neden olur ve görünmez hırsızlık önleme ağı genellikle paslanmaz çelikten hırsızlık önleme ağı kullanılır, çok daha ince çeliktir kablo, yangın durumunda hızlı bir şekilde kesilebilir, kaçışı etkilemez.

 

4, genel olarak açık balkon için kullanılabilir, evde açık bir balkon inşa etmek istiyorsanız, geleneksel hırsızlık önleme ağının kurulumu için uygun değildir, geleneksel paslanmaz çelik hırsızlık önleme ağı sadece güzelliği etkilemekle kalmaz, ama aynı zamanda açık balkonun depresif görünmesini sağlar;ve görünmez hırsızlık önleme ağı bu endişe değil, uygun görünmez hırsızlık önleme ağı seçin, sadece belirli bir koruma etkisine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda balkonu da süsleyebilir!

 

Pas tutmaz

 

Güvenlik ızgaraları paslanmaz çelikten yapılmıştır ve paslanmaya karşı dayanıklılık ve dayanıklılık için özel olarak 316 kalitedir.

 

Sürgülü pencereler de popüler bir seçimdir ancak sürgülü panellerini park etmek için bir yere sahip olması gerektiğinden büyük pencere boşlukları gerektirir.Bu nedenle, bu tasarım genellikle büyük pencere boşluklarına sahip oturma odaları ve mutfaklarda kullanılır.Bu tasarım, bakımı daha kolay olduğu ve ev işçilerinin panelleri temizlemek için hayatlarını riske atmasını gerektirmediği için de oldukça rağbet görmektedir.

 

Yeni bir güvenlik ızgarası şekli

 

Güvenlik ızgaraları, özel bir çerçeve yapısına monte edilmiş ince paslanmaz çelik tellerden yapılmıştır.Geleneksel ızgaralardan farklı olarak şeffaf iyi bir görüş sağlarken yüksek binalarda çocukların güvenliğini sağlayan yeni bir güvenlik ızgarası şeklidir.Her tel, 160-170 KG'lık kuvvete dayanabilen yüksek gerilimli kablo ile yerleşiktir, yani kaza önleme rollerinde alüminyum veya demir çubukların yerini alacak kadar eşit derecede güçlüdür.

 

Saldırıya açık olan başlıca alanlar pencereler ve kapılardır.Ardından, kapıların ve ızgaraların stillerinin yanı sıra malzemeleri de seçmeniz gerekir.Buna yalnızca bütçeniz ve kişisel zevkinizle birlikte sahip olduğunuz güvenlik gereksinimlerine göre karar verebilirsiniz.Kapılar ve parmaklıklar sadece ana kapının hemen önüne ve ayrıca kullanılması amaçlanan işlevler için pencerenin arkasına monte edilebilen koruyucu metallerdir.Piyasada bulunan çeşitli kapı ve ızgara seçenekleriyle ilgili ihtiyacınız olan bilgileri burada bulabilirsiniz.

 

 

Kolay Yangın Merdiveni

 

Güvenlik Izgaraları çerçevesine birden fazla kablo bağlamak yerine, yangın kaçış güvenlik önlemini iyileştirmek için kurulum yöntemimiz biraz farklıdır.Güvenlik Izgaraları, kabloları kesmek için özel bir ekipman gerektiriyordu.

 

Müşterilerimiz ve aileleri için güvenlik çözümleri sunuyoruz.

Bailing Safety Grille, 2000 yılının başlarından beri Bailing olarak da bilinir. Evin her birimiz ve herkes için güvenli bir sığınak olduğuna inanıyoruz.Yuvanın olduğu yerde, sevdiklerimiz, Aile yaşamlarımız olacaktır.

 

Özellik :

 

.Güvenlik menfezleri paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve paslanmaya karşı dayanıklılık ve dayanıklılık için özel olarak 316 kalitedir.

 

 

Şartname :

 

Model türü: DY-AL tüm Renkler
Kalınlık: 1.5mm
Boyut: 6m/takım
İhracat Boyutu: 2m/set veya 3m/set olarak kesin
ADEDI: 50 takım
Ağırlık: 2.4KGS/takım

 

Resim Gösterimi:

 

Invisible Grille Aluminum alloy profile window of cabinet for sale 0

 

 

Neden görünmez ızgaraya ihtiyacım var?

 

Yüksek bir binada oturuyorsanız ve çocuk sahibiyseniz, estetik görünümden ödün vermeden içinizin rahat etmesi için görünmez ızgara en iyi çözümdür.Çocuklarınızı yüksek yerlerden düşmekten korurken, geleneksel metal ızgaralardan farklı olarak görüşünüzü de korur.

 

Tel ince görünüyordu.Geleneksel ızgaranın yerini alabileceğinden emin misin?

 

Malzemeye bağlı olarak, görünmez ızgara için kullanılan yüksek gerilimli çelik tel, 100-140 kg çekme kuvvetine dayanabilir, yani eşit

kaza önleme rollerinde alüminyum veya demir çubukların yerini alacak kadar güçlü.

 

O zaman hırsızlığı önlemek uygun değil mi?

 

Görünmez ızgara çocukların güvenliği için daha uygundur ve kesilerek açılabildiğinden hırsızlık ve hırsızlığı önlemeye uygun değildir.

 

Tel sonunda gevşeyecek mi?

 

Hayır, firmamız telin yıllarca sıkı kalmasını sağlamak için önceden kurulum yöntemini kullanır.

Hmm siz nereyi koruyorsunuz?

Şu anda KL ve JB pazarlarına hizmet veriyoruz.Bölgenizin kapsanıp kapsanmadığını öğrenmek için aşağıdan bizimle iletişime geçin.

 

ilgileniyorum!Nasıl başlayabilirim?

 

Modern görünmez ızgara da ek rollerle gelebilir.Güvenlikten sonra bir sonraki endişeniz güvenlik ise, hırsızlığa karşı koruma sağlamak için bugünlerde ızgaranıza bir hırsızlık önleme sistemi eklemek yaygındır.

 

Mevcut ızgaranızı değiştirmeyi düşünüyorsanız, seçeneğiniz olarak görünmez ızgaraya sahip olmak kötü bir fikir değildir.Bu kadar uygun fiyata bu kadar çok avantajla çok yanlış gidemezsiniz;risk çok küçük.Artan talebinin ve kabulünün kanıtları kendisi için açıkça konuşuyor.Şimdi bazı çalışmalar yapmaya başlayın, katalogları dikkatlice inceleyin ve her birinin açıklamasını okuyun.İyi pencere ızgarası şirketleri ücretsiz danışmanlık sağlamaktan memnuniyet duyacaktır, hatta bazıları ücretsiz olarak kurmayı teklif edecektir.Bu avantajları yakalayın, sahip olmak sizindir.Ev için görünmez ızgaralar için ücretsiz yerinde fiyat teklifine ihtiyacınız varsa.

 

 

Sürgülü pencereler de popüler bir seçimdir ancak sürgülü panellerini park etmek için bir yere sahip olması gerektiğinden büyük pencere boşlukları gerektirir.Bu nedenle, bu tasarım genellikle büyük pencere boşluklarına sahip oturma odaları ve mutfaklarda kullanılır.Bu tasarım, bakımı daha kolay olduğu ve ev işçilerinin panelleri temizlemek için hayatlarını riske atmasını gerektirmediği için de oldukça rağbet görmektedir.

 

Mekanınız için pencere tipini seçtikten sonra kullanılan malzemelere de dikkat etmeniz önemlidir.Pencereler için kullanılan genel malzemeler öncelikle ahşap, çelik ve alüminyumdur.

 

Büyük bir güvenlik endişesi ile Alüminyum pencere, ahşap ve çelik sorununu çözme kabiliyeti nedeniyle geleceğin bir parçası haline geldi.Ev hizmetçilerinin, kadınların ve yaşlıların çalışmasını kolaylaştıran hafifti.Ayrıca hava koşullarına dayanıklı ve paslanmaması, HDB daireler için birinci tercih olmasını sağlıyor.Yüksek mukavemet/ağırlık oranının yanı sıra, alüminyumun şekillendirilmesi ve kalıplanması da kolaydır ve pencereler için daha uygun maliyetli bir malzeme olmasını sağlamıştır.

 

Güvenlik ağı teli 5 cm standart aralık içindir.Her tel 120 kg çekme mukavemetine ulaşır. Telin standardı aşağıdaki gibidir:

 

1. Tel, GB 304 # ve 316 # iki malzemeye göredir.

2. Yalıtkan bir çekirdek bağlantı alarmı ile telin ortası.

3. Emici olmayan, güçlü anti-soğuk, korozyon önleyici, ultraviyole önleyici.asla paslanma.İçeride yalıtımlı tel ile ip, 12 adet tel dış kaynak kullanımı, toplam 13 adet naylon koruyucu film tabakası ile kaplanmıştır, kısa adı 12 + 1'dir.

 

 

Guangzhou'daki DY Invisible Grille Fabrikasını güvence altına alıyor.

 

Güvenlikten ödün vermeden Goodview'e sahip olmak

 

Çatısız balkon mu? Endişelenmenize gerek yok!

 

Biz senin için burdayız!

 

İletişim bilgileri
GUANGZHOU DAOYE METAL TRADE CO., LTD

İlgili kişi: Bella

Tel: +8613430333746

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
GUANGZHOU DAOYE METAL TRADE CO., LTD
TAISHI KÖYÜ DONGCHONG ŞEHRİ, NANSHA BÖLGESİ, GUANGZHOU, ÇİN
Tel:86--15914233525
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite Balkon Görünmez Menfez Tedarikçi. © 2020 - 2022 invisible-grille.com. All Rights Reserved.