Mesaj gönder
Ana sayfa ÜrünlerAlüminyum Raylı Ray

Dikey Güvenlik Balkon Görünmez Izgara 201 202 301 304 316 Paslanmaz Çelik Malzeme

Müşteri yorumları
Kesinlikle bizim için sıradan bir tedarikçiden daha fazlası oldunuz.

—— Thanh (Vietnam)

Kaliteli görünmez ızgaralarınızdan gurur duyuyoruz, uzun yıllar müşterilerimizden şikayet almadık ve hizmetiniz en hızlısıdır.Sizinle iş yapmak güzel.

—— Christer (Tayland)

İsteğimize her zaman profesyonel tavsiyelerinizle çok hızlı yanıt verirsiniz.

—— Pascal (Singapur)

Hızlı sevkiyat için çok teşekkür ederim.

—— Evgeniya (Malezya)

Hızlı cevap için çok teşekkür ederim.

—— Prakash (Hindistan)

Yüksek kaliteli görünmez ızgaralarınızdan gurur duyuyoruz, hizmetiniz en hızlısıdır.Sizinle iş yapmak güzel.

—— Tom (Kamboçya)

Güzel bir satış ve profesyonel görünmez ızgaralarsınız.

—— Jacky (Myanmar)

Ben sohbet şimdi

Dikey Güvenlik Balkon Görünmez Izgara 201 202 301 304 316 Paslanmaz Çelik Malzeme

Dikey Güvenlik Balkon Görünmez Izgara 201 202 301 304 316 Paslanmaz Çelik Malzeme
Vertical Safety Balcony Invisible Grill 201 202 301 304 316 Stainless Steel Material
Dikey Güvenlik Balkon Görünmez Izgara 201 202 301 304 316 Paslanmaz Çelik Malzeme Dikey Güvenlik Balkon Görünmez Izgara 201 202 301 304 316 Paslanmaz Çelik Malzeme Dikey Güvenlik Balkon Görünmez Izgara 201 202 301 304 316 Paslanmaz Çelik Malzeme

Büyük resim :  Dikey Güvenlik Balkon Görünmez Izgara 201 202 301 304 316 Paslanmaz Çelik Malzeme

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Guangzhou, Guangdong, Çin
Marka adı: DY Invisible Grille balcony-A29
Model numarası: DY-B-316-3.0-A29
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 50 Takım
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: Deri çanta Ambalajı
Teslim süresi: 5 gün içinde
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 100000 takım/ayda

Dikey Güvenlik Balkon Görünmez Izgara 201 202 301 304 316 Paslanmaz Çelik Malzeme

Açıklama
Marka adı :: DY Görünmez Menfez balkon-A29 Kurulum: Kolay Kurulum-A29
Üretim süresi: yaklaşık 5 gün (şirketimiz) -A29 Toplu taşıma: Deniz yoluyla
Stainless Steel Wire: #316 Grade 3.0-A29 İçin kullanmak: Balkon/Teras-A29
Ödeme şartları: T/T %100 Seviye: Paslanmaz çelik (şirketimiz) -A29
Vurgulamak:

201 Balkon Görünmez Izgara

,

301 Balkon Görünmez Izgara

,

304 Görünmez Güvenlik Izgarası

Paslanmaz Çelik Korkuluk Balkon Menfez Tasarım Sistemi

 

Kısa açıklama :

 

2.0mm çapında 316 paslanmaz çelik kablolardan üretilen DY Görünmez Menfezler, 400kg'a kadar çekme darbesini destekleme kapasitesine sahiptir.Bu görünmez ızgaralar görüşünüzü bozmadan sizi ve özellikle çocuklarınızı ve evcil hayvanlarınızı tehlikelerden uzak tutabilir!

 

Firmamız paslanmaz çelik halat, çelik halat için görünmez koruyucu ağ üretiminde uzmanlaşmıştır. Ürün yapısı 7 * 7,12 1'dir, minimum çap 0.15mm olabilir, malzeme 201.202.301.304.316 vb. müşterinin ihtiyaç duyduğu yazı tipini ve içeriği tel halat yüzeyine yazdırabilen kod yazıcı. Ürünün parlak, temiz, temiz olmasını sağlamak için ultrasonik temizleme aleti, ürün yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerin çoğunluğunu kazandı, aramaya hoş geldiniz danışmak, fabrikayı ziyaret etmek ve ortak gelişme aramak.

 

Görünmez güvenlik koruma ağı, yeni bina güvenlik ürünlerinin koruma, hırsızlık önleme, düşme önleyici nesneler ve diğer güvenlik garantisini sağlamak için ev hayatı için pencereye, balkona ve diğer yerlere kurulan bir türdür, güvenliği ayarlar, güzel 21. yüzyılın ev güvenliğinin en son konseptini temsil eden bir takım elbise içinde , pratik ve diğer birçok avantaj.

 

Pas tutmaz

 

Güvenlik ızgaraları paslanmaz çelikten ve özellikle paslanmaya karşı koruma ve dayanıklılık için 316 kaliteden yapılmıştır.

 

Sürgülü pencereler de popüler bir seçimdir ancak sürgülü panellerini park edecek bir yere ihtiyaç duyduğu için büyük pencere boşlukları gerektirir.Bu nedenle, bu tasarım genellikle genellikle büyük pencere boşluklarına sahip olan oturma odaları ve mutfaklarda kullanılır.Bu tasarım ayrıca bakımı daha kolay olduğu ve ev işçilerinin panelleri temizlemek için hayatlarını riske atmasını gerektirmediği için çok rağbet görüyor.

 

Yeni bir güvenlik ızgarası şekli

 

Güvenlik ızgaraları, özel bir çerçeve yapısına monte edilmiş ince paslanmaz çelik tellerden yapılmıştır.Geleneksel menfezden farklı olarak şeffaf iyi bir görüş sağlarken yüksek binalarda çocukların güvenliğini sağlayan yeni bir güvenlik menfezi şeklidir.Her bir tel, 160-170 KG'lik kuvvete dayanabilen yüksek gerilimli kabloya sahiptir; bu, kaza önleme rollerinde alüminyum veya demir çubukların yerini alacak kadar eşit derecede güçlü olduğu anlamına gelir.

 

Saldırılara açık olan başlıca alanlar pencere ve kapılardır.Daha sonra kapıların ve ızgaraların malzemelerinin yanı sıra stillerini de seçmeniz gerekir.Buna sadece sahip olduğunuz güvenlik gerekliliklerine, bütçenize ve kişisel zevkinize göre karar verebilirsiniz.Kapılar ve ızgaralar, kullanımları amaçlanan işlevler için ana kapının hemen önüne ve ayrıca pencerenin arkasına monte edilebilen koruyucu metallerdir.Piyasada sahip olduğunuz çeşitli kapı ve menfez seçenekleriyle ilgili ihtiyacınız olan bilgileri burada bulabilirsiniz.

 

 

Kolay Yangın Merdiveni

 

Güvenlik Izgaraları çerçevesine birden fazla kablonun bağlanması yerine, yangın kaçış güvenlik önlemini iyileştirmek için kurulum yöntemimiz biraz farklıdır.Güvenlik Menfezleri, kabloları kesmek için özel bir ekipman gerektiriyordu.

 

Müşterilerimiz ve aileleri için güvenlik çözümleri sunuyoruz.

Bailing Safety Grille, Bailing olarak da bilinir ve 2000 yılının başından beri kurulmuştur. Evin her birimiz ve herkes için güvenli sığınak olduğuna inanıyoruz.Yuvanın olduğu yerde sevdiklerimiz, Ailemiz yaşar.

 

Özellik :

 

316 paslanmaz çelik, üstün mukavemeti ve yüksek basınca dayanma kabiliyeti ile bilinir.

 

Görünmez, dayanıklı ve güzel

 

Şartname :

 

Model türü: DY-AL tüm Renkler
Kalınlık: 1,5 mm
Boyut: 6m/takım
İhracat Boyutu: 2m/set veya 3m/set olarak kesin
Adedi: 50 takım
Ağırlık: 2.4KGS/takım

 

Resim Gösterimi:

 

Dikey Güvenlik Balkon Görünmez Izgara 201 202 301 304 316 Paslanmaz Çelik Malzeme 0

 

 

Neden görünmez ızgaraya ihtiyacım var?

 

Yüksek katlı bir binada kalıyorsanız ve çocuğunuz varsa, estetik görünümden ödün vermeden içinizin rahat etmesi için görünmez menfez en iyi çözümdür.Çocuklarınızı yüksek yerlerden düşmekten korurken, geleneksel metal ızgaraların aksine görüşünüzü korur.

 

Tel ince görünüyordu.Geleneksel ızgaranın yerini alabileceğinden emin misiniz?

 

Malzemeye bağlı olarak, görünmez ızgara için kullanılan yüksek gerilimli çelik tel 100-140 kg çekme kuvvetine dayanabilir, yani eşit

kaza önleme rollerinde alüminyum veya demir çubukların yerini alacak kadar güçlü.

 

O zaman hırsızlığı önlemek uygun değil mi?

 

Görünmez ızgara, çocukların güvenliği için daha uygundur ve kesilerek açılabileceği için hırsızlık ve hırsızlık önleme için uygun değildir.

 

Tel sonunda gevşeyecek mi?

 

Hayır, şirketimiz telin yıllarca sıkı kalmasını sağlamak için önceden kurulum yöntemi kullanıyor

Hmm siz nereyi koruyorsunuz?

Şu anda KL ve JB pazarlarına hizmet vermekteyiz.Bölgenizin kapsanıp kapsanmadığını öğrenmek için aşağıdan bizimle iletişime geçin.

 

ilgileniyorum!Nasıl başlayabilirim?

 

Modern görünmez ızgara da ek rollerle gelebilir.Güvenlikten sonraki endişeniz güvenlik ise, günümüzde hırsızlığa karşı koruma sağlamak için ızgaranıza bir hırsızlık önleme sistemi dahil etmek yaygındır.

 

Mevcut ızgaranızı değiştirmeyi düşünüyorsanız, seçenek olarak görünmez ızgaraya sahip olmak kötü bir fikir değildir.Bu kadar uygun fiyatlara bu kadar çok avantajla yanlış gidemezsiniz;risk çok küçük.Artan talebin ve kabulünün kanıtları kendi adına açıkça konuşuyor.Şimdi bazı çalışmalar yapmaya başlayın, katalogları dikkatlice inceleyin ve her birinin açıklamasını okuyun.İyi pencere ızgarası şirketleri ücretsiz danışmanlık hizmeti vermekten memnuniyet duyacaktır, hatta bazıları ücretsiz kurulum yapmayı bile teklif edecektir.Bu avantajlardan yararlanın, onlar sizindir.Ev için görünmez ızgaralar için yerinde ücretsiz bir fiyat teklifine ihtiyacınız varsa.

 

 

Sürgülü pencereler de popüler bir seçimdir ancak sürgülü panellerini park edecek bir yere ihtiyaç duyduğu için büyük pencere boşlukları gerektirir.Bu nedenle, bu tasarım genellikle genellikle büyük pencere boşluklarına sahip olan oturma odaları ve mutfaklarda kullanılır.Bu tasarım ayrıca bakımı daha kolay olduğu ve ev işçilerinin panelleri temizlemek için hayatlarını riske atmasını gerektirmediği için çok rağbet görüyor.

 

Mekanınıza uygun pencere tipini seçtikten sonra kullanılan malzemelere de dikkat etmeniz önemlidir.Pencereler için kullanılan olağan malzemeler öncelikle ahşap, çelik ve alüminyumdur.

 

Büyük bir güvenlik kaygısı ile, Alüminyum pencere, ahşap ve çelik problemini çözme kabiliyeti nedeniyle geleceğin bir parçası haline geldi.Hafif olması ev hizmetlilerinin, kadınların ve yaşlıların çalışmasını kolaylaştırıyordu.Ayrıca hava koşullarına dayanıklıydı ve paslanmazdı, bu da onu HDB şapkalar için birincil tercih haline getiriyordu.Alüminyum, yüksek mukavemet/ağırlık oranının yanı sıra, şekillendirilmesi ve kalıplanması da kolaydır ve bu da pencereler için daha uygun maliyetli bir malzeme olmasını sağlamıştır.

 

Güvenlik ağı teli 5 cm standart aralık içindir.Her bir tel 120 kg çekme mukavemetine sahiptir. Telin standardı aşağıdaki gibidir:

 

1. Tel, GB 304# ve 316# iki malzemeye uygundur.

2. Yalıtkan çekirdek bağlantı alarmı ile telin ortasında.

3. Emici olmayan, güçlü anti-soğuk, anti-korozyon, anti-ultraviyole.asla paslanmahalat içi izolasyonlu tel, dış kaynak 12 adet tel, toplam 13 adet naylon koruyucu film tabakası ile kaplanmış, kısa adı 12+1'dir.

 

 

Guangzhou'daki DY Invisible Grille Fabrikasının güvenliğini sağlamak.

 

Güvenlikten ödün vermeden Goodview'e sahip olmak

 

Çatısız balkon? Endişelenmenize gerek yok!

 

Biz senin için buradayız!

 

İletişim bilgileri
GUANGZHOU DAOYE METAL TRADE CO., LTD

İlgili kişi: Ms. Alice

Tel: 8615914233525

Faks: 86-20-34902317

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)